Κάντε δικό σας ένα διαχρονικό κλασικό δαχτυλίδι το οποίο μαγεύει με την ποιότητα κατασκευής!!!!! Ένα πραγματικό έργο τέχνης για να φοράτε στο δάχτυλό σας σε ένα σχέδιο που θα παραμείνει στη μόδα για πάντα γιατί είναι κλασσικό. Το κατασκευάζουμε στο εργαστήριό μας σε χρυσό 18 καρατίων και μπορείτε να το επιλέξετε με διαμάντια και ρουμπίνια ή με διαμάντια και ζαφείρια
Το συνολικό βάρος των ρουμπινιών είναι 3,5 ct και το βάρος των διαμαντιών είναι 0,44 ct. Η τοποθέτηση των πετρών σε αυτό το δαχτυλίδι είναι εξαιρετικά δύσκολες και γίνεται μία-μία με τον κλασικό πατροπαράδοτο τρόπο. Κάνοντας δικό σας ένα τέτοιο δαχτυλίδι φοράτε ένα πραγματικό έργο τέχνης στο χέρι σας. Απευθύνεται σε ανθρώπους που ξέρουν από καλό ποιοτικό κόσμημα και η τιμή που σας το προσφέρουμε είναι τιμή εργαστηρίου.
Σας παραθέτουμε παρακάτω ένα βίντεο με την τοποθέτηση των πετρών