Μοδάτο και υπέροχο αυτό το δαχτυλίδι θα σας κλέψει την καρδιά με το λιτό του μίνιμαλ σχεδιασμό και τον όγκο του !!!!!! Καλύπτει όλο το δάχτυλο και τα υπέροχα διαμάντια ακτινοβολούν το φως σε κάθε κίνησή σας εκτοξεύοντας το στυλ και τη γοητεία σας στα ύψη
Το συνολικό του μήκος είναι 24 χιλιοστά και το συνολικό βάρος των παιδιών είναι 0,59 Ct.Σας το προσφέρουμε σε μία πολύ χαμηλή τιμή με δωρεάν μεταφορικά και εγγύηση ποιότητας από το εργαστήριό μας