Αποκτήστε αυτό το ζευγάρι σκουλαρίκια που εντυπωσιάζει με τη φινέτσα και την κομψότητα!!!! Ο μίνιμαλ σχεδιασμός του σας εξασφαλίζει ότι θα γίνουν τα αγαπημένα σας ,τα οποία δεν θα μπορείτε να τα αποχωριστείτε. Σας τα προσφέρουμε είτε με διαμάντια είτε με ορυκτές πέτρες της αρεσκείας σας ώστε τα σκουλαρίκια να ταιριάζουν στο προσωπικό σας στυλ
Ο σταυρός έχει υπέροχα λευκά διαμάντια και στο στέλεχος του σκουλαρικιού επιλέγετε τις ορυκτές πέτρες της αρεσκείας σας.Το συνολικό μήκος είναι 42 mm και θα έρθουν στην πόρτα σας με δωρεάν μεταφορικά με εγγύηση εφόρου ζωής!!!! Επωφεληθείτε από τα πλεονεκτήματα που σας προσφέρουμε κάνοντας την αγορά σας από το ηλεκτρονικό μας κατάστημα και κάντε τα τώρα δικά σας